Neúčelová půjčka od Cetelem

Pokud na koupi auta v bazaru chybějí peníze, máte mnoho možností, jak nedostatek kompenzovat. Kromě řady neúčelových půjček si můžete půjčit přímo na vůz. A nemusí se jednat pouze o známý leasing. Existují účelové půjčky, které jsou jen obyčejnou splátkou na konkrétní nákup.

Cetelem půjčka

Společnost Cetelem nabízí řadu produktů. Bezúčelová Cetelem půjčka se poskytuje v omezeném rozsahu 20.000 až 200.000 Kč. V podstatě není potřeba se starat o nějaké složité papírování a nejlépe je vyplnit osobní dotazník, poslat kopii potvrzení z práce a kopii občanky online. Po předběžném schválení se potom na pobočce nebo poštou dodají originály dokumentů a máte úvěr.

Půjčka přes 200000

Jestliže chcete půjčit vyšší částku, neobejde se to bez většího papírování. K autu bude potřeba dodat kupní smlouvu a fakturu. Cetelem proplatí fakturu rovnou prodejci. Výhodou této transakce je, že půjčka může dosáhnout výše až 1.000.0000 Kč. Je pochopitelné, že Cetelem chce znát účel použitých prostředků.

Koupit si za částku 200.000 Kč můžete cokoliv. Když prokážete dostatečný příjem na splácení, čeká Vás jen potěšení ze schválení půjčky. Vyšší půjčky musíte doložit doklady, ale ani tady Cetelem nedělá žádné problémy a peníze poskytuje. Získat peníze je tedy poměrně snadné a je jen na Vaší odpovědnosti, abyste věděl, jaké máte skutečné možnosti splácení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *