Půjčka Home Credit až 150 tisíc

Kolik míst máš na sjednání půjčky, tolikrát jsi zajištěn. Česká pošta nabízí prostřednictvím Home Credit rychlý a dostupný způsob financování. Na poštu se nechodí platit, ale peníze sjednávat a vyzvedávat.

Home Credit půjčka

Vyberte si nejbližší poštu nebo zavolejte na 840 155 155 pro infomace. Přepážka s označením Home Credit je Vaše výdejna peněz. Ochotný a proškolený personál Vám pomůže s jednoduchou žádostí a potom jen počkáte na vyjádření o schválení. Nudit se nebudete. Na místě si můžete vybrat půjčku od 10.000 Kč do 40.000 kč a mít ji hned vyplacenou.

Výhodou této služby je její okamžité projednání. Stačí Vám občanský průkaz a znalost pracovních hodin na poště. Pokud nemáte rádi odesílání dotazníků online nebo telefonování s úřady, na poště za Vás všechno vyřídí a zařídí sami pracovníci Home Credit. Ani nemusíte zjišťovat podle produktu Home Credit půjčka kalkulačka žádné výše splátek, úroky, dobu splácení nebo RPSN.

Česká pošta a Home Credit zajišťují osobní projednání a expresní služby půjčky na mnoha místech ČR. Půjčka je ještě rychlejší tím, že smlouvu podepíšete rovnou na poště a peníze máte v hotovosti k dipozici do několika minut. Větší operativnost a rychlost si nelze nikde ani představit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *