Půjčka od České spořitelny

Odměna se používá jako motivace pro jakoukoliv činnost. K motivování studenta nabízí Česká spořitelna studentskou kartu s úvěrovým limitem až 25.000 Kč. Pokud máte dostatečný příjem, můžete si pořídit běžnou úvěrovou kartu Odměna.

Česká spořitelna půjčky

Jeden z druhů půjčky je kreditní úvěrování. Debetní karta je pouze prostředek k čerpání peněz z vlastních zdrojů na účtu. Kreditní kartou získáváte skutečně zajímavý a ceněný produkt. Česká spořitelna půjčka nabízí až 500.000 Kč jako limit pro svoji zákaznickou Odměna kreditní kartu.

Získání půjčky

Karta se získá jako bezúčelový úvěr. Potřebujete pouze potvrzení o trvale zajištěném příjmu a doklad totožnosti. Zajištění ani ručení Česká spořitelna nepožaduje. Pro kartu platí řada výhod. S výběrem hotovosti máte možnost čerpat až 55 dní bezúročného období. Máte non stop přístup ke svému účtu a měsíční výpis transakcí. Karta je použitelná téměř ve všech obchodech, na internetu a v bankomatech.

Zajistit se odměnou není špatný nápad. Vždy se může hodit, že máte kam sáhnout pro hotovost. Každá částka, kterou si půjčujete za výhodných podmínek České spořitelny je výborným rozhodnutím. Nikdo přece nepotřebuje a nechce platit zbytečně víc.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *