Půjčka před výplatou – peníze snadno a rychle

Půjčka před výplatou je zákazníky hojně vyhledávaná a oblíbená. Slouží nám k rychlému a krátkodobému pokrytí výpadku financí zejména před výplatou. Půjčku musíte vrátit v daném termínu – zpravidla do třiceti dnů – formou jednorázové splátky včetně úroků. Kolik musíte vrátit se dozvíte ihned při podávání žádosti. Můžete si zvolit výši půjčky a dobu splatnosti.

Půjčka je bezúčelová a můžete ji využít dle svých potřeb. Vyplatit vám ji mohou na účet, složenkou nebo nově také prostřednictvím terminálů sazky i v síti čerpacích stanic. Peníze obdržíte opravdu rychle.
Profi Credit nabízí půjčku do výše 4 999. Tato půjčka je vhodná pro ženy na mateřské, důchodce i začínající OSVČ. K získání této půjčky potřebujete pouze dva doklady totožnosti. Podmínkou je mít pravidelný příjem, minimálně 18 let a trvalý pobyt na území ČR. Také musíte doložit své příjmy výpisem z účtu, výměrem nebo ústřižky složenek. Máte možnost si půjčit částku až 166 000 kč formou revolvingového úvěru. Pokud nechcete revolving využívat, musíte to oznámit písemně s dostatečným předstihem.

O půjčku Profi Credit můžete požádat na pobočce, telefonicky nebo pomocí online formuláře. Výši úrokové sazby, částku splátky a dobu splácení vám sdělí obchodní zástupce na schůzce. Posouzení žádosti probíhá individuálně a výsledek posouzení se dozvíte během pár minut. Za půjčku neplatíte poplatek předem. Půjčka je hodnocena vysokým RPSN, což je jeho nevýhoda. Pokud nemůžete úvěr splatit včas, vždy kontaktujte obchodního zástupce nebo zákaznický servis, kde vám poradí jak v tomto případě postupovat.

Profi credit vám půjčí i v případě, že máte záznam v registru dlužníků nebo exekuci. Nesmíte mít nezaplacený dluh u společnosti. Pokud splácíte řádně, můžete si souběžně požádat o další půjčku po třech měsících řádného splácení. Jestliže máte nízkou bonitu, vyžaduje společnost spoludlužníka. Půjčky nejsou oproti zástavě nemovitosti ani s ručitelem. Peníze využijete na cokoliv, jejich použití nijak nedokladujete.

Půjčku můžete splácet převodem ze svého účtu, přímým vkladem do banky nebo zřízením inkasa z vašeho účtu, kdy si společnost stahuje v daném termínu požadovanou výši splátky. Je potřeba mít na účtě dostatečnou hotovost. Půjčka je jištěna směnkou.

Půjčka před výplatou může být nevýhodná v případě, že ji nezvládnete splatit v termínu. Musíte si požádat o prodloužení půjčky a uhradit za něj poplatek, případně zaplatit část úvěru. Naopak může být dobrým pomocníkem, když máte nečekané výdaje jako opravu auta či koupi nového spotřebiče. Ideální je půjčovat si pouze menší částky, aby vám peníze případně nechyběly v rozpočtu. Vždy řádně promyslete, zda je půjčka potřeba a kdy jste schopni ji vrátit. Velmi dobře může posloužit nezávislé srovnání půjček.

You may also like...